Programista rozwiązań integracyjnych C#/.NET (junior/mid)

Business Bridge

il y a 7 mois

Description du poste:

Opis oferty

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:
- kontakt z klientami i partnerami biznesowymi z całego świata,
- praca nad projektami integracyjnymi.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
- posiadasz doświadczenie komercyjne w tworzeniu integracji z systemami ERP (np. Insert GT, Comarch, Asseco, Sage, SAP, Enova) i/lub eCommerce (np. Amazon, eBay, Allegro, Magento),
- znasz języki C# i .NET (4.0+) na poziomie umożliwiającym samodzielne tworzenie aplikacji integracyjnych,
- masz praktyczną wiedzę w systemach RDBMS i SQL (szczególnie MS SQL) oraz protokołach SOAP, REST, loT i HTTP,
- pracowałeś już z systemem kontroli wersji GIT w zakresie podstawowych operacji zarządzania kodem źródłowym,
- posiadasz znajomość HTML, CSS, a także znasz system Windows,
- znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (doświadczenie we współpracy w środowiskach międzynarodowych mile widziane),
- nie są Ci obce: znajomość .NET Core, platform eCommerce, ERP i docker-a, a także znajomość lub chęć poznania PHP oraz frameworków PHP - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:
- pracę z nowoczesnymi technologiami, a także nad ciekawymi projektami integracyjnymi,
- szkolenia wewnętrzne,
- pracę w luźnej atmosferze,
- po okresie próbnym możliwość częściowej pracy zdalnej.

Compétences:

C# HTML .net Docker GIT REST CSS Git SOAP .Net .NET Rest MSSQL .net-core

Détails

Catégorie
Other Development
Lieu
Poland, Wrocław
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B / Contrat de travail
Expérience en années
1 - 5  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
7 000 PLN