Automation Test Engineer

HRK

il y a 7 mois

Description du poste:

Poszukujemy Automation Test Engineera do Krakowa dla firmy, która dostarcza rozwiązania technologiczne dla klientów na całym świecie.

Testy automatyczne i manualne end to end (Continuous Integration, SVN/Git) / Agile

Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim zajmowała się testowaniem aplikacji webowych (z naciskiem na front-end) oraz aplikacji mobilnych.

Projekt: Zestaw projektów polegających przygotowaniu dedykowanego rozwiązania dla instytucji finansowej.

Praca zdalna na czas pandemii, później do 2-3 dni w tygodniu + rekrutacja online

Widełki: do 120 zł/h B2B (możliwa UOP)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w testach automatycznych
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (JS/TS + Protractor / Java + Selenium) lub aplikacji mobilnych (Kotlin/Swift Espresso/XCIUTest)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)

Oferujemy:

  • zespół tworzony od zera z możliwością realnego wpływu na jego docelowy kształt i sposób działania
  • dbałość dobre praktyki wytwarzania oprogramowania i atmosferę
  • międzynarodowe środowisko pracy (klient z Holandii)
  • workshopy wdrożeniowe
  • pełen pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna ubezpieczenie, czas na rozwój własny)

Compétences:

JavaScript GIT Continuous Integration

Détails

Catégorie
Automated Testing
Lieu
Poland, Kraków
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B / Contrat de travail
Expérience en années
2 - 11  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
20 000 PLN