Senior Front-end (Angular) Developer

HRK

il y a 7 mois

Description du poste:

Kogo szukamy ?

Senior Front-end (Angular) Developer, projekt dla firmy z branży farmaceutycznej

Dołączenie do zespołu pracującego nad kluczowym z punktu widzenia klienta systemem, projekt rozwojowy, tworzenie nowych funkcjonalności

Aplikacja webowa do zamawiania testów genetycznych (SPA + Rest API)

Technologie:

Angular 9, JavaScript ES6, HTML/CSS, TypeScript, Jira CI/CD- Jenkins Git/SVN

Stawka: 110- 145 zł/h netto + VAT b2b- w zależności od poziomu doświadczenia

Praca zdalna: Praca zdalna: TAK, PROJEKT 100 % ZDALNY NIE TYLKO W CZASACH PANDEMII

Rozmowy rekrutacyjne 100 % zdalnie
Praca w środowisku międzynarodowym

ELASTYCZNE GODZINY PRACY- MOŻLIWOŚĆ PRACY W PEŁNYM WYMIARZE LUB JAKO DODATKOWE ZAJECIE

Zapewniamy:

  • Długofalową współpracę
  • Stabilizację i ciągłość projektową
  • Dostęp do szerokiego portfolio klientów
  • Udział w rozwojowych projektach w środowisku międzynarodowym

Compétences:

JavaScript TypeScript Angular

Détails

Catégorie
Other Development
Lieu
Poland, Warszawa
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
1 - 11  Années
Niveau d'anglais
Pas d'anglais
Salaire Net
24 500 PLN