Python Developer

Britenet

il y a 7 mois

Description du poste:

Kilka słów o projekcie

Projekt polegający na stworzeniu spójnej platformy do gromadzenia, przechowywania i udostępniania cyfrowych zasobów dziedzictwa narodowego: kulturowego, naukowego oraz zasobów administracji. W ramach Projektu w każdej instytucji zostanie wdrożony mechanizm walidatora i migratora danych, który będzie unifikował opisy danych do spójnego formatu, zwiększając tym samym interoperacyjność wszystkich podmiotów publicznych przystępujących do projektu.

Nasze oczekiwania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Python;
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Python 3.x
  • Znajomość frameworku Django 2 w tym biblioteki klasy ORM (Object - Relational Mapping)
  • Znajomość systemu UNIX
  • Znajomość Docker, Ansible
  • Znajomość jednego ze środowisk IDE (np.: PyCharm)
  • Praca z webserwisami REST opcjonalnie także SOAP
  • Umiejętność konfiguracji środowiska CI (np. Jenkins)
  • Bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT

Mile widziane

Mile widziana znajomość Elasticsearch, RabbitMQ, Celery, Redis, framework: Falcon

Kluczowe zadania

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowalnego oraz stabilnego oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
  • Wykonywanie code review
  • Wsparcie dla procesu – git-flow
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów
  • Coaching w ramach małych zespołów
  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób)
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
    - udział w szkoleniach technicznych
    - przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu
    - opisywanie tips&tricks na Confluence.

Nasza oferta

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Compétences:

Python Docker GIT Unix Django 3.x

Détails

Catégorie
Python
Lieu
Poland, Białystok
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
5 - 11  Années
Niveau d'anglais
Pas d'anglais
Salaire Net
14 200 PLN