Regular .NET Developer

Onex Group

il y a 8 mois

Description du poste:

Czym będziesz zajmować się na co dzień?

  • Programowaniem aplikacji internetowych przy użyciu .NET Framework (c#, .NET);
  • Wdrażaniem usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością;
  • Rozbudową kluczowego produktu firmy;
  • Pracą przy projektach zewnętrznych dla naszych klientów.

Na czym nam zależy?

  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego;
  • Znajomość języka C#, ASP.NET MVC (lub ASP.NET Core) i środowiska Visual Studio;
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka T-SQL (MS SQL);
  • Komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zrozumienie i identyfikacja z wartościami naszej firmy, o których więcej poczytać możesz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do aplikowania również osoby z większym doświadczeniem! :)

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 6600-12100 zł netto B2B lub odpowiadający mu koszt pracodawcy na innej umowie;
  • Kompleksowe stanowisko - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dostosowania godzin pracy oraz formy umów;
  • Duże możliwości rozwoju - wymiana doświadczeń z naszymi developerami, szkolenia, zajęcia z języka oraz fundusz na rozwój własny;
  • Praca zarówno przy serwisowaniu wewnętrznych systemów jak i tych tworzonych dla klientów zewnętrznych;
  • Onexowa biblioteka - tworzona przez pracowników dla pracowników;
  • Opieka Medyczna - abonament LuxMed;
  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski;
  • Integracje - wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań.

Jeśli szukasz wyzwań dołącz do nas!

Compétences:

C# SQL MVC ASP.NET .NETC++

Détails

Catégorie
Other Development
Lieu
Poland, Gliwice
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B / Contrat de travail
Expérience en années
3 - 11  Années
Niveau d'anglais
Pas d'anglais
Salaire Net
12 100 PLN