Fullstack Java Developer (Angular)

NBC sp. z o.o.

il y a 7 mois

Description du poste:

Hej!

Nowy projekt dla ciekawego, zagranicznego klienta z branży telecom ?

Projekt:

Od lutego będziemy realizować projekt dla klienta ze Szwajcarii, który jest jednym z dostawców usług telekomunikacyjnych w tym kraju. Projekt związany będzie z tworzeniem nowego systemu billingowego na wewnętrzne potrzeby tego klienta.
Aktualnie przy projekcie pracuje ok. 20-30 osób (w kilku zespołach) a nasi specjaliści będą pracować w nowo powstającym zespole, do którego będą też należeć pracownicy naszego klienta.

? Start projektu: 1 luty 2021

? Praca zdalna: 100%

❓❔❓ Kogo szukamy?

Fullstack Developerów (Java + Angular) - na poziomie senior

Wymagania:

✅ Minimum 4-5 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku Java Developera

✅ Java

✅ Spring Boot

✅ Angular 2+

✅ doświadczenie z Linuxem i mikroserwisami

✅ bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna współpraca z anglojęzycznymi członkami zespołu)

➕ Na plus: znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

? Stawki: do 130 zł/h netto na B2B

?‍♂️ Przebieg procesu rekrutacji:
1. Wstępna rozmowa z rekruterem (ok. 30 minut) – stwierdzisz czy chcesz wziąć udział w rekrutacji
2. Weryfikacja techniczna z naszym specjalistą (max 1h)
3. Rozmowa z managerem projektu (45 minut)
4. Spotkanie z klientem

Compétences:

Linux Spring Java Boot Angular Mikroserwisy

Détails

Catégorie
Java
Lieu
Poland, Wrocław
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
4 - 11  Années
Niveau d'anglais
Avancé C1-C2
Salaire Net
21 840 PLN