Remote React Engineer

Happy Team

il y a 7 mois

Description du poste:

We are looking for a React developer to help us kick off a greenfield project in the area of ecommerce. You will have a chance to become a front-end techlead and have your say at every stage of this project.

Pracujemy w pełni zdalnie, w dowolnie wybranych godzinach. Dla chętnych udostępniamy biuro w centrum Łodzi, gdzie często można spotkać innych Happy Developerów ;)

Nazwa naszej firmy (Happy Team) jednoznacznie wskazuje naszą kulturę pracy i główne cele jakie sobie stawiamy - dążymy do tego, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni zarówno z wykonywanej pracy, jak i z życia ogółem. Uzyskujemy to dzięki:

  • zgranemu zespołowi (bardzo ważny jest dla nas culture fit)
  • partnerskiemu podejściu do współpracowników
  • świetnej atmosferze w zespole
  • wyjazdom integracyjnym
  • wsparciu wszelkich pomysłów rozwojowych naszych współpracowników

Compétences:

Typescript HTML/CSS TypeScript JavasScript/React

Détails

Catégorie
JavaScript
Lieu
Poland, Łódź
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
2 - 10  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
20 000 PLN