Description du poste:

Opis oferty

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

  • migracja na .Net aplikacji klasy ERP,
  • poprawa ewentualnych błędów wynikających z procesu migracyjnego,
  • refaktoryzacja kodu zgodnie z nowymi standardami oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności.
Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:
  • masz minimum 3 lata doświadczenia w technologiach .NET i C#,
  • znasz WinForms i/lub WPF,
  • znasz SQL,
  • używasz dobrych praktyk i wzorców projektowych,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym swobodnie czytać dokumentację.

Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość .Net Core, Git, Docker, Rabbitmq,
  • doświadczenie w pracy z mikroserwisami,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych.
Co możesz zyskać?
  • proces rekrutacji - 100% zdalnie,
  • karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,
  • opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
  • dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz,
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Compétences:

C# .net SQL .Net .NET WinForms WPF

Détails

Catégorie
Other Development
Lieu
Poland, Gliwice
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B / Contrat de travail
Expérience en années
3 - 10  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
14 000 PLN