DevOps ze znajomością MS Azure, praca zdalna

P&P Solutions

il y a 5 mois

Description du poste:

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy doświadczonego Devops Engineera ze znajomością chmury Microsoft Azure.

Przykładowe zadania:

· automatyzacja zarządzania infrastrukturą w oparciu o chmurę obliczeniową Azure

· konfiguracja środowisk Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)

· wsparcie programistów we wdrażaniu oprogramowania

· administrowanie systemami

Wymagania:

· min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

· bardzo dobra znajomość Microsoft Azure, w tym Azure PaaS

· znajomość: MS AzureDevOps, Active Directory

· doświadczenie w pracy z: ARM Templates / Terraform, PowerShell, MS SQL Server, Visual Studio Team Services, Release Pipelines, CI/CD (Azure DevOps, Jenkins), Git, Windows / Linux

· znajomość zagadnień infrastruktury sieciowej

· znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Compétences:

Azure Linux GIT CI/CD Git Terraform MSSQL Windows VisualStudio PowelShell AzureDevOps ActiveDirectory git AzurePaaS ARMTeamplates TeamServices ReleasePipelines

Détails

Catégorie
DevOps
Lieu
Poland, Poznań
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
3 - 14  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
20 800 PLN