Frontend Developer

Novaris

il y a 5 mois

Description du poste:

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Zdalnie

Wymagane kompetencje :
✔ Doświadczenie w Angular 2+/Typescript
✔ Doświadczenie z Ajax, XML, JQuery, JSON
✔ Doświadczenie z CSS, mile widziana znajomość LESS lub SASS·
✔ Otwartość na nowe technologie
✔ Samodzielność

✔ Mile widziana znajomość NodeJS

Oferujemy:
✔ Oferowane wynagrodzenie 600-900 netto MD
✔ Umowa B2B lub UoP w zależności od preferencji kandydata
✔ Projekt Długoterminowy

Compétences:

Typescript CSS jQuery SASS Less TypeScript Ajax XML JSON Angular2+ LESS

Détails

Catégorie
Other Development
Lieu
Poland, Warszawa
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B / Contrat de travail
Expérience en années
3 - 13  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
18 000 PLN