Junior Java Developer

Clurgo

il y a 5 mois

Description du poste:

Twoje zadania

  • Realizacja zadań developerskich w języku Java
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

Opis projektu

Realizacja projektów dla branży telekomunikacyjnej w technologiach: Java 7-13, Spring, Mikroserwisy, MSSQ.

Kogo szukamy?

  • Minimum roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java
  • Podstawowa praktyczna znajomość frameworka Spring
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość GIT oraz systemu Linux
  • Umiejętność programowania funkcyjnego
  • Umiejętność wykorzystywania wielowątkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dostępność od marca 2021
  • Pasja programowania

Compétences:

SQL java Linux Spring GIT Git Java TeamPlayer git

Détails

Catégorie
Java
Lieu
Poland, Lublin
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
1 - 9  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
7 560 PLN