Data Scientist

Sages

il y a 7 mois

Description du poste:

Opis stanowiska

Szukamy do naszego zespołu specjalisty uczenia maszynowego (data scientist), ze szczególnym naciskiem na problematykę analizy obrazów i/lub analizę języka naturalnego.

Codzienne zadania

  1. tworzenie rozwiązań opartych na metodach uczenia maszynowego, w szczególności w obszarze przetwarzań
  2. modelowanie danych na podstawie zbiorów treningowych
  3. opracowanie koncepcji tworzenia i doskonalenia zbiorów treningowych i efektywnego wykorzystania dost
  4. implementacja prototypów rozwiązań, które wykorzystywać będą wytworzone modele uczenia maszynowego
  5. ewaluacja rozwiązań sztucznej inteligencji
  6. wdrażanie modeli uczenia maszynowego w formie produkcyjnej

Szczegóły oferty

Start: ASAP
Długość kontraktu: Stała
Płatny urlop: Umowa zlecenie - Nie, UoP - Tak
Praca w niepełnym wymiarze: Nie
Możliwość pracy zdalnej: Tak
Elastyczne godziny pracy: Nie

Podróże służbowe: Nie

Udogodnienia w biurze

  • Free coffee
  • Bike parking
  • Shower
  • Free snacks
  • No dress code

Benefity

  • Private healthcare
  • Small teams

Compétences:

Python Numpy Pandas Keras Tensorflow Pytorch

Détails

Catégorie
Python
Lieu
Poland, Grodzisk Mazowiecki
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
Contrat de travail
Expérience en années
2 - 10  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
10 000 PLN