.NET Developer / Freelancer

WebMakers

il y a 5 mois

Description du poste:

Klient: międzynarodowa firma zajmująca się hodowlą i selekcją (jakościową, genetyczną) krewetek, łososi itp.

Start: ASAP

Czas projektu: 3-4 miesiące z możliwością przedłużenia

Technologie:

  • .NET
  • ASP.NET Core, Razor,
  • MS SQL
  • Mile widziana znajomość jQuery

Zadania dotyczą samodzielnej pracy nad rozwijaniem ekosystemu do zarządzania produkcją i hodowlą. Ważna jest integracja z już działającymi modułami.

Klient zapewnia know-how, wsparcie specjalistów, nie wymagamy wiedzy z zakresu genetyki krewetek :)
Mile widziane doświadczenie z Azure, WebApi, Swagger, SignalR i pracą w Agile.
Wymagany język angielski na poziomie swobodnej komunikacji z zespołem.

Compétences:

.net jQuery .Net .NET Razor MSSQL ASP.NETcore

Détails

Catégorie
Other Development
Lieu
Poland, Mikołów
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
2 - 10  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
14 000 PLN