Description du poste:

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericson, Amdocs i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszych zespołów doświadczonych Programistów PHP zorientowanych na dalszy rozwój. Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm.

Programista PHP

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Projektowanie i optymalizacja baz danych
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Praca w metodyce Scrum
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem PHP5/7
  • Dobra znajomość jednego z Frameworków (Symfony, Zend, Falcon)
  • Znajomość SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Mile widziana znajomość Java Script oraz Ajax
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę (stawka do 750zł/dzień netto+vat)
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet benefitów (Medicover rozszerzony o stomatologię, FitProfit)
  • Finansowanie certyfikatów
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia

Compétences:

JavaScript PHP mysql SQL PostgreSQL Symfony PHP5/7 MySQL Ajax Zend ProblemSolving Falcon

Détails

Catégorie
PHP
Lieu
Poland, Warszawa
Type d'emploi
Bureau
Type de contrat
B2B / Contrat de travail
Expérience en années
3 - 10  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
14 400 PLN