(Senior) Java Developer

il y a 5 mois

Description du poste:

Obecnie poszukujemy doświadczonego Java Developera, który dołączy do zespołu niemieckiego klienta zajmującego się oprogramowaniem IoT dla przemysłu.

Projekt w niepełnym wymiarze: wymagana dostępność 2 dni lub 16h w tygodniu

Projekt:

System jest platformą średniej wielkości, będącą częścią systemu zarządzania flotą profesjonalnych maszyn czyszczących. Zadaniem systemu jest odbieranie komunikatów z maszyn, przetwarzanie danych operacyjnych zawartych w komunikatach, dostarczanie przetworzonych danych do systemu klientów końcowych, umożliwienie konfiguracji maszyn i wysyłanie komunikatów z powrotem do maszyn.

Oczekujemy:

  • min. 4 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania w języku Java,
  • dobrej znajomości JavaScript,
  • dobrej znajomość frameworków Spring, Hibernate, JSP,
  • znajomość narzędzia Ansible,
  • doświadczenia w pracy w środowisku MS SQL Server i Linux,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim lub niemieckiemu (min. B2).

Mile widziane:

  • znajomość platform Apache Camel, Apache CXF.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 90 - 130+vat/h,
  • praca zdalna 100% (również po pandemii),
  • możliwość wyboru sprzętu,
  • korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • indywidualne szkolenia i możliwość awansu,
  • benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

Compétences:

JavaScript Linux Spring Hibernate Ansible MSSQL German JSP

Détails

Catégorie
Java
Lieu
Poland, Warszawa
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
4 - 17  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
20 800 PLN