Description du poste:

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta –firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych, osoby do pracy na stanowisku:

TESTER MANUALNY

Wrocław/ Praca zdalna

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

- manualne testowanie aplikacji mobilnych dla Klienta z USA

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

- masz min. 2 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych na platformach iOS oraz Android
- potrafisz trafnie wykrywać oraz zgłaszać błędy (JIRA)
- znasz podstawy używania narzędzi DevTools (terminal, adb, postman, charles, swagger),
- masz doświadczenie w pracy na platformie Crashlytics i Embrace,
- znasz system kontroli wersji GIT,
- znajomość j. angielskiego jest na poziomie min. B2,
- jesteś osobą dokładną i analityczną,
- potrafisz samodzielnie i terminowo planować oraz wykonywać powierzone obowiązki.

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość pracy i rozwoju w środowisku nowych technlogii,
- elastyczny czas pracy,
- wewnętrzne szkolenia i warsztaty,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz benefitów pozapłacowych.

Compétences:

android GIT iOS Jira Git ManualTesting JIRA jira postman Android Swagger Postman DevTools Crashlytics Embrace Terminal Charles ADB

Détails

Catégorie
Manual Testing
Lieu
Poland, Wrocław
Type d'emploi
À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
2 - 10  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
10 900 PLN