Webdesigner - Programista Frontend

Instytut Badań Edukacyjnych

il y a 5 mois

Description du poste:

Zatrudniona osoba będzie współtworzyła i realizowała oprogramowanie oraz projektowała i implementowała nowe narzędzia i aplikacje w projekcie.

Główne obowiązki:

  • współtworzenie oraz realizacja oprogramowania, w szczególności w zakresie projektowania wyglądu planowanych narzędzi i aplikacji,
  • projektowanie i wdrażanie nowych narzędzi oraz funkcjonalności,
  • przygotowywanie dokumentacji i uczestniczenie w postępowaniach dotyczących usług zewnętrznych w projekcie,
  • współpraca przy usługach informatycznych zaplanowanych w ramach projektu,
  • współpraca z innymi zadaniami projektu oraz z zespołami projektów ZSK w celu realizacji działań przewidzianych w Zadaniu 5.

Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać:

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • znajomość Python, Django, Flask, JavaScript, jQuery, Ajax, CSS3 oraz HTML5,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność i terminowość,
  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego.
Mile widziana będzie również znajomość React/Angular/Vue, PHP, SQL oraz Linux, Git, Docker, Elasticsearch

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.edu.pl.

Oferujemy:

  • pakiet benefitów, tj. karta OK System, ZFŚS,
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej medycyny pracy,
  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń,
  • unikatową możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych,
  • wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.
Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu możliwe od zaraz,
  • wynagrodzenie podstawowe: 9 580 zł brutto,
  • umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas realizacji projektu do 31.03.2023 r.,
  • podstawowy system czasu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w terminie do 08.02.2021 r.

Compétences:

JavaScript PHP Python SQL Docker Linux html5 GIT CSS3 jQuery django Git Django Flask HTML5 Ajax Vue Elasticsearch CommunicationSkills ElasticSearch git

Détails

Catégorie
Other
Lieu
Poland, Warszawa
Type d'emploi
Bureau
Type de contrat
Contrat de travail
Expérience en années
3 - 15  Années
Niveau d'anglais
Intermédiaire B1-B2
Salaire Net
9 000 PLN