Senior Java / Big Data Developer

J-labs

il y a 7 mois

Description du poste:

  • Projekt dotyczy tworzenia i rozwoju systemu alertów opartego na danych zbieranych z czujników IoT w serwerowniach na całym świecie.
  • Czujniki zbierają dane takie jak m.in: zużycie prądu, obroty wentylatorów, ciśnienie cieczy chłodniczej, odnotowują zamykanie/otwieranie drzwi.
  • W każdej serwerowni znajduje się ok. 20-30 tysięcy czujników. Aktualnie system monitoruje ok. połowę z nich, celem jest objęcie pomiarem wszystkich 213 serwerowni.
  • Dzienny przyrost danych to 5 TB.
  • Skala przedsięwzięcia jest bardzo duża, jest to jeden z największych tego typu projektów w Polsce.
  • Praca zespołu oparta jest o zwinną metodykę Scrum oraz SAFe (Scaled Agile Framework).
  • Zespół liczy aktualnie 9 osób i składa się z deweloperów i QA.
  • Współpraca z zespołem deweloperskim z USA oraz Singapuru.
  • Praca zdalna: do 06.2021 - 100% zdalnie, później - do ustalenia.
  • Docelowa lokalizacja: okolice Ronda Daszyńskiego

Compétences:

Spring Java Kafka Oracle Spark Cassandra

Détails

Catégorie
Java
Lieu
Poland, Warszawa
Type d'emploi
Bureau / À distance
Type de contrat
B2B
Expérience en années
1 - 11  Années
Niveau d'anglais
Pas d'anglais
Salaire Net
24 000 PLN