Senior Fullstack Developer

Deviniti

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Nasze zespoły w Deviniti tworzą specjaliści IT, których wyróżnia nie tylko profesjonalizm, ale też pasja. Uwielbiamy dzielić się wiedzą i szerzyć ją w cyfrowym świecie. Tworzymy efektywne rozwiązania, wdrażamy nowe technologie i wspieramy naszych partnerów w rozwoju biznesu.

Dołącz jako Senior Fullstack Developer do jednego z naszych zespołów, który na co dzień realizuje projekty z branży leasingowej, certyfikującej, czy fintech. Obecnie team liczy 7 doświadczonych developerów, jednego testera i jest gotowy na przyjęcie nowej osoby do zespołu. Jeśli jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole, cenisz sobie otwartość a w dodatku spełniasz poniższe wymagania i odpowiadają Ci obowiązki to zapraszamy do kontaktu!

Codzienne zadania:

  • tworzenie i rozwój aplikacji webowych w oparciu o Java i Angulara,
  • wdrażanie i utrzymywanie aplikacji,
  • wspieranie zespołu w codziennych zadaniach,
  • kontakt z klientem polskim i zagranicznym,
  • udział w meetingach z klientem (specyfikacja wymagań, rozwiązywanie problemów),
  • współpraca z analitykami i testerami,

Must have:

  • min 5 lat doświadczenia na stanowisku programisty,
  • bardzo dobra znajomość technologii Java,
  • znajomość Spring ( Boot, Data, Security etc.)
  • znajomości technologii Frontend m.in. HTML, CSS, JavaScript, Angular,
  • znajomość GIT,
  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim.

Nice to have:

  • znajomość technologii Liferay

Co może zaoferować Ci Deviniti? Dobrze, że pytasz! Tutaj możesz liczyć na:

  • Współpracę z zespołem pasjonatów dbających o najwyższą jakość swojej pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i wyjazdy na konferencje branżowe
  • Pełną wsparcia atmosferę podczas elastycznych godzin pracy
  • Standardowy pakiet benefitów (Multisport, Luxmed, Chillout room, parking firmowy, prysznic)
  • Wspólne integrację i zajęcia tematyczne - wśród nas znajdują się fani sportu, planszówek i zajęć plastyczno-technicznych. Liczymy, że znajdziesz coś dla siebie!
  • Dowolną formę umowy (UoP, B2B);

Brzmi interesująco? Nie czekaj - aplikuj!

Umiejętności:

JavaScript java Docker Spring Hibernate Angular

Szczegóły

Kategoria
Full Stack
Lokalizacja
Poland, Wrocław
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
5 - 11  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
21 000 PLN