General Developer

Onwelo S.A.

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy nowoczesną firmą IT realizującą projekty dla klientów z Polski, Europy oraz USA. Pracujemy zdalnie oraz z naszych nowoczesnych i dobrze wyposażonych biur w Polsce, a także w Nowym Jorku. Poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy będą wspierać strategicznych klientów Onwelo w projektach IT prowadzonych według nowoczesnych metodyk zarządzania.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz 10+ letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 3 lata jako Senior Developer lub Architekt Systemów
  • Posiadasz wiedzę i znajomość interfejsów API (REST, SOAP), usług w chmurze (Azure, AWS) oraz MS SQL Reporting Services
  • Programujesz w Java i JavaScript
  • Posiadasz dobra znajomość rozwiązań BI, systemów zarządzania bazami danych (MS SQL Server / Oracle DB) oraz języków takich jak T-SQL, PL/SQL
  • Nie jest Ci obce rozwiązywanie problemów z wydajnością
  • Posiadasz znajomość systemu Egeria lub Webcon BPS
  • Lubisz pracować w metodyce Agile
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (B2/C1)

Z nami będziesz:

  • Wspierał firmę w procesie cyfrowej transformacji
  • Ściśle współpracował z Product Ownerem w zakresie wymagań biznesowych i kompleksowej analizy problemów oraz z międzynarodowymi ośrodkami rozwojowymi w zakresie integracji systemów
  • Kierować rozwojem i utrzymywaniem oprogramowania opartego na Oracle DB i MS SQL Server
  • Zarządzać procesem ciągłego doskonalenia w ramach cyklu życia wdrożonych rozwiązań systemowych
  • Prowadzić mały zespół programistów zlokalizowanych w Polsce, poprzez wspieracie zespołu wiedzą techniczną, ustalanie celów, terminów i delegowanie zadań

Dowiedz się, jak skorzystasz, będąc w Onwelo:

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • Potrzebujesz pracować zdalnie? Jesteśmy otwarci!
  • Zaoszczędzisz czas na dojazdach – pracuj w naszym atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w jednym z 6 miast w Polsce
  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami
  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii
  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

Umiejętności:

SQL Azure AWS SOAP Java T-SQL PL-SQL

Szczegóły

Kategoria
Java
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
10 - 11  Lata
Angielski
Zaawansowany C1-C2
Wynagrodzenie netto
24 000 PLN