DevOps Engineer

Stepstone Services

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Opis projektu:

  • Pracuj w zmieniającym się środowisku wpływaj na to jak je budujemy.
  • Dziel się z nami swoją wiedzą oraz rozszerzaj swoją znajomość AWS.
  • Bądź ważnym elementem dużego, profesjonanego i wesołego zespołu DevOps.
  • Codziennie podejmuj wyzwania, które pozwolą Ci się przy tym dobrze się bawić.

Technologie, które musisz znać:

  • Docker
  • Terraform
  • Ansible
  • Python
  • AWS Cloud
  • Git
  • Linux

Technologie, których znajomość jest mile widziana:

  • Nomad
  • Kubernetes
  • AWS
  • ElastickSearch
  • ML

Czekamy na Twoje CV, jeśli:

  • Masz solidne podstawy w DevOps.
  • Jesteś graczem zespołowym, dzielisz się pomysłami i chcesz mieć wpływ na to jak wyglądają narzędzia i procesy w StepStone.
  • Masz techniczną wiedzę w zakresie Web i Linux oraz lubisz automatyzację.
  • Jesteś technicznym freakiem i lubisz opowiadać o swoich zainteresowanych.
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne, potrafisz jasno i zwięźle przekazywać nawet złożone koncepcje techniczne.
  • Lubisz angażować się w ciągłe dostarczanie wartości
  • Nie boisz się testować nowości w iteracyjnym podejściu
  • Jesteś Agile

W tej roli będziesz:

  • Budować procesy i narzędzia na skale XXI wieku
  • Tworzyć i wdrażać poprawki
  • Monitorować podstawową infrastrukturę serwerową (pojemność, wydajność)
  • Oceniać i dobierać odpowiednie produkty do celów strategicznych
  • Dbać o mentoring i przekazywanie wiedzy i umiejętności w zespole
  • Dokonywać przeglądu i wprowadzać ulepszenia w obecnej infrastrukturze
  • Wdrażać rozwiązania security
  • Doradzać w zakresie najlepszych praktyk

Proces:

  • SCRUM (2 tygodniowy cykl)
  • Duża niezależność zespołu w całym cyklu dewelopmentu (model DevOps-owy)
  • Code review
  • Budowanie narzędzi i procesów dostarczania
  • Testy wewnątrz zespołu
  • Duży wpływ zespołu na sam produkt

Software/Hardware:

  • 2 x monitor 24 cale
  • Dell/MAC
  • Windows/MacOS
  • i poza tym wszystko co wymagane

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim

Umiejętności:

Docker Linux GIT AWS Git Ansible Terraform

Szczegóły

Kategoria
Other Development
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
1 - 6  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
20 000 PLN