Senior Frontend Developer

Onwelo S.A.

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Jeżeli uważasz, że obecna praca nie daje Ci wystarczającej satysfakcji, a masz w sobie zapał do szeroko pojętego IT i chciałbyś uczestniczyć w różnorodnych projektach dla klientów Onwelo, ta oferta jest dla Ciebie! Ciekawe zagadnienia biznesowe oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań to właśnie obszary, w które możesz się zaangażować! Czekamy na to, żeby Cię poznać.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 4 lata doświadczenia w technologiach frontendowych
  • Znasz JavaScript, HTML5, CSS3 w stopniu bardzo dobrym
  • Bardzo dobrze czujesz się w pracy z wykorzystaniem frameworka Angular 2+
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Potrafisz tworzyć dokumentację projektową
  • Wykorzystujesz nieszablonowe rozwiązania do rozwiązywania złożonych problemów technicznych
  • Jesteś komunikatywny i lubisz dzielić się wiedzą

Z nami będziesz:

  • Tworzyć i wspierać oprogramowanie, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Projektować rozwiązania wraz z analitykami i klientami
  • Omawiać sposoby rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Realizować testy jednostkowe i integracyjne
  • Poznawać i wdrażać nowe koncepcje programowania oraz nowości architektoniczne

Dowiedz się, jak skorzystasz, będąc w Onwelo:

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • Potrzebujesz pracować zdalnie? Jesteśmy otwarci!
  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami
  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii
  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach
  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

Umiejętności:

JavaScript REST CSS3 TypeScript HTML5 Angular

Szczegóły

Kategoria
JavaScript
Lokalizacja
Poland, Katowice
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
4 - 11  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
20 000 PLN