Remote React Engineer

Happy Team

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

We are looking for a React developer to help us kick off a greenfield project in the area of ecommerce. You will have a chance to become a front-end techlead and have your say at every stage of this project.

Pracujemy w pełni zdalnie, w dowolnie wybranych godzinach. Dla chętnych udostępniamy biuro w centrum Łodzi, gdzie często można spotkać innych Happy Developerów ;)

Nazwa naszej firmy (Happy Team) jednoznacznie wskazuje naszą kulturę pracy i główne cele jakie sobie stawiamy - dążymy do tego, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni zarówno z wykonywanej pracy, jak i z życia ogółem. Uzyskujemy to dzięki:

  • zgranemu zespołowi (bardzo ważny jest dla nas culture fit)
  • partnerskiemu podejściu do współpracowników
  • świetnej atmosferze w zespole
  • wyjazdom integracyjnym
  • wsparciu wszelkich pomysłów rozwojowych naszych współpracowników

Umiejętności:

Typescript HTML/CSS TypeScript JavasScript/React

Szczegóły

Kategoria
JavaScript
Lokalizacja
Poland, Łódź
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
2 - 10  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
20 000 PLN