Backend PHP Developer

Gamivo S.A.

8 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

● rozwój platformy e-commerce

● dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej

● utrzymywanie systemu oraz platformy

● współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności

● integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

● programujesz w języku PHP i cieszy Cię obiektowa ewolucja języka,

● znasz Symfony lub przynajmniej jeden framework PHP,

● wiesz, co to jest MVC, dziedziczenie i fabryka abstrakcyjna,

● masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i słyszałeś o ORM,

● potrafisz tworzyć REST API,

● znasz dowolny system kontroli wersji,

● znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,

● przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie, chcesz poszerzać swoje umiejętności i wiedzę,

● masz poczucie humoru i nie przeszkadza Ci bardzo swobodna atmosfera pracy

MILE TAKŻE JEST PRZEZ NAS WIDZIANE, JEŚLI:

● zaawansowana wiedza bazodanowa, optymalizacja zapytań i indeksów,

● doświadczenie w środowisku Docker,

● znajomość technologii RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,

● doświadczenie z frameworkiem Angular i/lub językiem TypeScript

MAMY DLA CIEBIE:

● pracę w młodym zespole,

● biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,

● zniżkę na zakup gier i produktów dostępnych na platformie,

● free food day, no limited coffee,

● imprezy integracyjne,

● dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,

● elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

● kartę multisport,

● umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B

Umiejętności:

PHP MVC Symfony RESTAPI RestAPI ORM

Szczegóły

Kategoria
PHP
Lokalizacja
Poland, Poznań
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
3 - 9  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
11 000 PLN