C++ Developer

Optimo Development

6 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Dołącz do nas jeśli:

  • masz doświadczenie w C/C++ w standardzie 11 lub nowszym
  • używasz tylko Linux/UNIX
  • wiesz co to GNU toolchain
  • czerpiesz satysfakcję z dostarczania działających rzeczy na czas
  • pasjonujesz się IoT lub tworzeniem wysoko wydajnych aplikacji rozproszonych

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na mikrokontrolery przy użyciu FreeRTOS/Mongoose OS
  • doświadczenie w tworzeniu bibliotek do komunikacji niskopoziomowej ze sprzętem: (porty szeregowe, USB-HID, drukarki
  • znajomość baz danych NoSQL (MongoDB)
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (git, subversion)

CO MAMY DO ZAOFEROWANIA:
  • Rodzaj umowy: B2B
  • Miejsce pracy: Łódź lub zdalnie
  • Pracę w 8-9 osobowym zespole
  • Bogaty pakiet benefitów, takich jak: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,strzeżony parking, a ponadto codzienne kanapki oraz owoce i napoje.

Umiejętności:

C++ Linux/Unix C GNU

Szczegóły

Kategoria
C / C++
Lokalizacja
Poland, Łódź
Rodzaj pracy
Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
5 - 16  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
17 000 PLN