DevOps Engineer

Power Media

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Twoje zadania

Dla naszego klienta – Software House z siedzibą w USA, tworzącego aplikacje mobile, internetowe i systemy korporacyjne, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko DevOps Engineer do pracy w Krakowie.

Opis projektu

Na tym stanowisku DevOps Engineer będzie odpowiedzialny za rozwój i obsługę różnorodnych systemów oprogramowania i konfiguracji klientów. Będzie ściśle współpracować z firmą, aby tworzyć innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania technologiczne wspierające rozwój firmy i produktywność programistów.

Kogo szukamy?

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Windows
  • doświadczenie w budowaniu automatycznych procesów CI i CD
  • umiejętność programowania w Python / C++/Java
  • wiedza z zakresu SVN/Git
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 (swobodna komunikacja)

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość Docker i AWS
  • doświadczenie z Linux/Unix

Umiejętności:

C++ Python GIT Git CI Windows

Szczegóły

Kategoria
Other Development
Lokalizacja
Poland, Kraków
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
2 - 10  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
19 000 PLN