DevOps ze znajomością MS Azure, praca zdalna

P&P Solutions

7 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy doświadczonego Devops Engineera ze znajomością chmury Microsoft Azure.

Przykładowe zadania:

· automatyzacja zarządzania infrastrukturą w oparciu o chmurę obliczeniową Azure

· konfiguracja środowisk Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)

· wsparcie programistów we wdrażaniu oprogramowania

· administrowanie systemami

Wymagania:

· min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

· bardzo dobra znajomość Microsoft Azure, w tym Azure PaaS

· znajomość: MS AzureDevOps, Active Directory

· doświadczenie w pracy z: ARM Templates / Terraform, PowerShell, MS SQL Server, Visual Studio Team Services, Release Pipelines, CI/CD (Azure DevOps, Jenkins), Git, Windows / Linux

· znajomość zagadnień infrastruktury sieciowej

· znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Umiejętności:

Azure Linux GIT CI/CD Git Terraform MSSQL Windows VisualStudio PowelShell AzureDevOps ActiveDirectory git AzurePaaS ARMTeamplates TeamServices ReleasePipelines

Szczegóły

Kategoria
DevOps
Lokalizacja
Poland, Poznań
Rodzaj pracy
Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
3 - 14  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
20 800 PLN