Frontend Developer

6 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Kim jesteśmy?

ITSG to innowacyjna firma typu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie poszukujemy Frontend Developera ze znajomością Vue, który dołączy do zespołu zajmujacego się rozowjem aplikacji mobilnej i webowej dla szwajcarskiego klienta z branży Travel. Aplikacja służy do kompleksowego planowania podróży, sprzedaje również przewodniki po całym świecie. Platforma internetowa została zaprojektowana, tak aby zapewnić podróżnym dostęp do rozległej wiedzy na temat branży turystycznej i zapewnia łatwe w użyciu rozwiązania do planowania i rezerwacji niezapomnianych wrażeń z podróży.

Zajmiesz się projektowaniem aplikacji i strony internetowej. Twoim głównym celem będzie wprowadzenie różnych zmian i funkcji w produkcie oraz udostępnienie ich naszym klientom z całego świata.

Start: ASAP

Oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia obejmujące złożóne projekty w JavaScript, HTML, CSS (LESS, SASS)
  • dobrej znajomości jednego z frameworków Vue (pożadana), React, Angular
  • dobre zrozumienie baz danych noSQL (np. MongoDB) lub relacyjnych baz danych (np. MySQL, Oracle)
  • Znajomość Git
  • Znajomość środowiska Unix
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość VanillaJS, NodeJS, Apache

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 50 - 85 pln+ vat/h, B2B
  • Praca zdalna 100% (możliwość z korzystania z biura w Warszawie)
  • Możliwość wyboru sprzętu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

Umiejętności:

JavaScript mysql HTML angular GIT CSS Unix MongoDB Git react SASS NoSQL React Angular MySQL Vue Oracle git CESS

Szczegóły

Kategoria
Other Development
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
2 - 12  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
14 300 PLN