FullStack Java Developer

Primaris

8 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie.

Prowadzimy różnorodne projekty w obszarach bankowości, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń i transportu - zarówno integracyjne/migracyjne, wymagające zaprojektowania i stworzenia nowych rozwiązań i funkcjonalności, również serwisy istniejących systemów.

Aktualnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko FullStack Java Developera.

Czego oczekujemy:

  • min. 4 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu
  • bardzo dobrej znajomości technologii takich jak: Java 8, Spring + Spring Data, Hibernate, DB Oracle, Gradle, Angular 9, RxJS
  • doświadczenia współpracy z klientami zewnętrznymi
  • wskazane są dobre umiejętności komunikacyjne
  • mile widziane jest doświadczenie w projektach z sektora ubezpieczeniowego
Projekt w pigułce: dotyczy aplikacji webowej związanej z rejestracją ubezpieczeń życiowych w zakładach pracy. Utrzymanie oraz rozwój aplikacji. System oparty o architekturę monolityczną.

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
  • Zdecydowanie rozwiniesz swoje umiejętności techniczne i biznesowe
  • Współpracujesz z ciekawymi klientami biznesowymi z różnych branż
  • Masz możliwość wpływu na to, co robimy i jak działamy
  • Pracujesz w firmie z ugruntowaną pozycją na stabilnym projekcie
  • Pracujesz w dobrej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi z pasją

Przez okres pandemii praca 100 % zdalna. Po zakończeniu, praca z biura w okolicach ulicy Grzybowskiej.

Umiejętności:

Spring Gradle Hibernate angular9 RxJS java8 Oracle Java8 SpringData Angular9

Szczegóły

Kategoria
Full Stack
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
4 - 12  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
16 000 PLN