IT System Administrator

RST Software Masters

6 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Krótko o projekcie:
Wspieraj technologicznie największy w tej części Europy system logistyczny, opartego o architekturę mikroserwisową.Będziesz zajmować się projektowaniem i wdrażaniem wydajnych rozwiązań o wysokiej dostępności. Do Twoich zadań będzie należała bliska współpraca z zespołami developerskimi przy realizacji projektów.

Co znajdziesz u nas?

  • Szanujemy rytm Twórcze życie - jesteśmy elastyczni i dbamy o równowagę między pracą a życiem.
  • Zapewniamy Ci stabilną formę zatrudnienia - Umowę o pracę lub B2B. Przy B2B Twoje wynagrodzenie do 10 000 - 16 000 zł na fakturze.
  • Praca stacjonarna/zdalna/hybrydowa.
  • Możesz skorzystać z pakietu Multisport i opieki medycznej Luxmed.
  • Masz możliwość rozwoju - oferujemy szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, jak i konferencje branżowe.
Oferujemy:
  • Mocna ekipa - czeka na Ciebie zgrany zespół, ponad 150 regular/senior developerów, wymagające projekty, merytoryczne dyskusje i pole do wymiany wiedzy. Od pierwszego dnia Twój głos jest dla nas ważny. Pracujemy w oparciu o nasze wartości: szacunek, jakość, efektywność i szczerość.
  • Budżet szkoleniowy - skorzystaj z budżetu, który możesz przeznaczyć na wybrane szkolenia i konferencje. Dofinansowujemy język angielski oraz wspieramy rozwój kompetencji miękkich. Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci, dzięki własnemu rozwojowi mają realny wpływ na drogę, którą podąża RST.
  • Ścieżki rozwoju - dzięki płaskiej strukturze masz dużą swobodę w obszarze rozwoju kompetencji. Każdy pracownik współpracuje ze swoim HR Guide’m, który pomoże wyznaczyć Ci najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju. Chcesz być seniorem, ekspertem, prelegentem lub zgłębić inne technologie? Otrzymasz od nas wsparcie oraz niezbędne narzędzia.
  • RST Meethub - śniadania w biurze - pracę rozpocznij pożywnym i zdrowym śniadaniem, które pomoże Ci naładować baterie na cały dzień. Zespół Meethub codziennie szykuje dla nas coś pożywnego i smacznego.
  • Inne - jeśli potrzebujesz zaparkować gdzieś rower lub samochód, w naszym biurze mamy parking. Po porannej przejażdżce możesz skorzystać z prysznica oraz zjeść pełnowartościowe śniadanie. W trakcie dnia spokoju zaznasz w salce rowerowej, możesz przeczytać książki z naszej biblioteczki lub odwiedzić Playroom.
Proces rekrutacyjny
1. Zadania techniczne (opcjonalnie) - niektóre stanowiska wymagają wcześniejszej weryfikacji technicznej. Dlatego jeszcze przed rozmową w biurze, wysyłamy do Ciebie zadania. Uzupełnij je i odeślij do nas. Nasz rekruter techniczny, oceni je, a my wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną co dalej.
2. Rozmowa z osobą techniczną i rekruterem - pierwsze spotkanie ma na celu zweryfikowanie umiejętności technicznych oraz osobowościowych, miękkich. Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach, ale przede wszystkim poznać Ciebie bliżej.
3. Rozmowa z zespołem i Opiekunem HR - na tym etapie poznasz swój przyszły zespół, który opowie Ci o projekcie, narzędziach i technologiach, których będziesz używać na co dzień. Poznasz także swojego przyszłego HR Guide’a, który będzie Twoim wsparciem od pierwszego dnia pracy w RST.
4. Informacja zwrotna - szanujemy Twój czas i zaangażowanie, dlatego, niezależnie od wyniku, na każdym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli będziemy na TAK, ustalamy wszystkie szczegóły. Jeśli jednak czegoś zabrakło na rozmowie, nic straconego. Otrzymasz od nas wskazówki techniczne w obszarze, w którym będziesz mógł uzupełnić swoją wiedzę i spróbować swoich sił w procesie raz jeszcze.

Umiejętności:

Puppet HAProxy Foreman Libvirt/Ovirt LinuxAdministration MonitoringTools Python/Bash

Szczegóły

Kategoria
Network & System Administration
Lokalizacja
Poland, Wrocław
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
3 - 15  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
13 000 PLN