Java Developer

Clurgo

7 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Twoje zadania

  • Realizacja projektów z różnych branż, technologicznie opartych o język Java (Spring, Hibernate)
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca w zespole Backend Developerów

Opis projektu

Dołącz do zespołu Clurgo, który specjalizuje się w technologii Java i realizuje projekty dla klientów z różnych branż. W swojej pracy stawiamy na dobrą komunikację, zaufanie i wsparcie doświadczonego zespołu.

Kogo szukamy?

  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego w Java
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Spring
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (głównie PostgreSQL)
  • Znajomość GIT oraz systemu Linux
  • Umiejętność programowania funkcyjnego
  • Umiejętność wykorzystywania wielowątkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pasja programowania
  • Mile widziane : Kubernetes i Docker

Umiejętności:

SQL java Docker Linux Spring GIT PostgreSQL Git Java Kubernetes TeamPlayer git

Szczegóły

Kategoria
Java
Lokalizacja
Poland, Białystok
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
2 - 11  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
13 440 PLN