Senior Python Developer

Travelist Sp. z o.o.

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • współpraca z zespołem i biznesem przy tworzeniu i rozwijaniu aplikacji
  • wzajemny code review tworzonego kodu
  • rozwiązanie pojawiających się problemów, poczucie odpowiedzialności za projekt, zadania
  • w przypadku seniora - planowanie architektury i zmian platformy

Czego wymagamy?

  • minimum 4-letniego doświadczenia w budowaniu aplikacji webowych
  • doświadczenia w pracy w co najmniej kilkuosobowych zespołach
  • znajomości: python3, django (1/2), oop, mysql

Mile widziane:

  • język angielski na poziomie komunikatywnym, nie tylko do dokumentacji - co jakiś czas prowadzimy wideo rozmowy z zespołem z zagranicy (oferujemy regularne zajęcia angielskiego w firmie)
  • typescript,
  • aws, postgresql, rabbitmq, solid, dry, tdd, jenkins, jira, scrum, git, github, graphql, docker, elasticsearch, unit, integration tests
  • bonus points: doświadczenie w e-commerce, travel

Jak pracujemy?

  • metodyki zwinne, sprinty i codzienne standupy
  • kod wersjonowany w BitBucket/GitHub
  • projektami zarządzamy w Jirze i Trello
  • monitoring aplikacji w sentry oraz newrelic
  • do 2 dni w tygodniu pracujemy zdalnie
  • do codziennej komunikacji używamy Slacka oraz Hangouts
  • zestaw wypracowanych reguł zapobiegający deployom w piątek
  • mamy czas na realizowanie wewnętrznych projektów, nowych/własnych pomysłów
  • okazjonalny pair programming - różna częstotliwość, nie zmuszamy

Co oferujemy?

  • możliwość rozwijania produktu używanego przez miliony użytkowników oraz realny wpływ na podejmowane decyzje
  • startupową atmosferę (nie jesteśmy software housem) i pracę w zgranym zespole, który chętnie integruje się poza pracą
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowane do Twoich potrzeb
  • pakiet benefitów - opieka medyczna, Multisport, środki Travelist po roku pracy i wiele innych ;)
  • praca zdalna: 2 dni w tygodniu
  • godziny pracy: start między 8:00 a 9:30
  • elastyczny czas pracy
  • urlop: 26 dni/rok

Umiejętności:

Python OOP Django MySQL

Szczegóły

Kategoria
Python
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
4 - 11  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
18 000 PLN