.NET Developer

HAYS Poland

8 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Your new company
Warsaw's unit (~50 employees) of international logistic company.

Your new role
Being a Senior Developer in a new development team in Warsaw.

Projects:
Development, adding business changes, customisation and integration within large internal system, dedicated to supply chain management, in cooperation with Business Analysts, architects and developers (partly from USA).

Stack:
.NET Framework 4.5-4.7, .NET Core 3.1 (in the nearest future), MS SQL Server, REST APIs, Entity Framework, GIT, Jenkins, Azure DevOps, Azure Cloud (sometimes), JavaScript, React/Angular, SonarQube

Duties:
Coding - 55%
Testing - 30%
Internal meetings - 15%

Umiejętności:

C# JavaScript .net angular sonarQube GIT Jenkins Git react React Angular .Net .NET RESTAPI MSSQL .net-core EntityFramework RestAPI AzureDevOps git jENKINS AzureCloud SonarQube

Szczegóły

Kategoria
Other Development
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca zdalna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Doświadczenie
4 - 12  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
12 500 PLN