Magento Developer

Devire

8 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska

As a Magento Developer you design, develop, test and document advanced MAGENTO e-commerce solution for our Group. You are working with development of both client-specific and generic modules for Magento and system integrations between Magento and various ERP systems.

Codzienne zadania

  1. Plan, Develop, Test and Document advanced ecommerce solutions for our Group
  2. Develop specific and generic Magento modules
  3. Develop integrations between Magento and 3rd Party Products (ERP/PIM)
  4. Attend trainings/educations to maintain required skill set
  5. Provide technical consultation to other team members (internal and external)
  6. Cooperate with the external partner and their developers

Szczegóły oferty

Profil stanowiska: Mainly new features
Start: ASAP
Długość kontraktu: Stała
Płatny urlop: Tak
Praca w niepełnym wymiarze: Nie
Możliwość pracy zdalnej: Tak
Elastyczne godziny pracy: Tak

Podróże służbowe: Nie

Benefity

  • Sport subscription
  • Training budget
  • Small teams

Umiejętności:

PHP mysql HTML magento CSS Magento MySQL

Szczegóły

Kategoria
PHP
Lokalizacja
Poland, Poznań
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Doświadczenie
3 - 10  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
17 000 PLN