PHP Symfony Developer

P&P Solutions

7 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Branża public
Warszawa Centrum (obecnie 100% praca zdalna)
600 – 680 PLN/dzień netto na B2B
Start ASAP

Oczekiwania:

- doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku programowania PHP 5 /7 (minimum 3 lata doświadczenia),

- bardzo dobra praktyczna umiejętności pracy we wsparciu frameworków Symfony 2-4,

- umiejętność programowania w JavaScript,

- znajomość wzorców projektowych stosowanych w PHP, JavaScript,

- praktyczna znajomość komunikacji przy pomocy REST,

- znajomość języka SQL oraz baz danych MySQL, PostgreSQL,

- umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT.

Obowiązki:

- budowa i rozwój oprogramowania wytwarzanego w firmie,

- prowadzenie dokumentacji technicznej dla aplikacji Zamawiającego,

- propozycja wdrażania usprawnień w obszarze rozwoju oprogramowania (narzędzia, propozycje usprawnień procesu testowania u Zamawiającego),

- konsultacja podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów testowych.

Umiejętności:

JavaScript mysql GIT REST PostgreSQL PHP5 Symfony Git MySQL Rest PHP7 git

Szczegóły

Kategoria
PHP
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
3 - 12  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
13 600 PLN