Programista C++

Nexio Management

8 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osób ambitnych, nastawionych na pracę zespołową i otwartych na pogłębianie wiedzy w obszarze technologii.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji dotyczących czasu rzeczywistego
  • Budowa aplikacji na systemy Linux, Windows oraz Android
  • Udział w projektach budowy nowych rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia jako programista C++
  • Dobra praktyczna znajomość języka C/C++14/17 i
  • Doświadczenie w pracy z biblioteką Qt, QML oraz Boost
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w budowie aplikacji mobilnych dla systemu Android będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie min. dobrym (międzynarodowy zespół)
Oferujemy:
  • Udział w zaawansowanych projektach z dostępem do najnowszych standardów technicznych i biznesowych
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych

Umiejętności:

C++ C/C++ C/C++14/17 Qt QML Boost

Szczegóły

Kategoria
C / C++
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
4 - 12  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
19 200 PLN