Programmatic Specialist

Lider marketingu Big Data

9 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy liderem marketingu online na rynku. Korzystamy z innowacyjnej technologii do optymalizacji reklamy internetowej. Zbieramy dane, które analizujemy i modelujemy, dające nam możliwość precyzyjnego targetowania kampanii reklamowych.

Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu marketingu internetowego oraz prawdziwi pasjonaci nowych rozwiązań technologicznych.

Nasza firma stale się rozwija, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Programmatic Specialist.

Zadania:

  • Monitorowanie i realizacja KPI kampanii,
  • Analiza realizowanych kampanii wraz z podejmowaniem kroków optymalizacyjnych,
  • Raportowanie zrealizowanych kampanii i przygotowywanie rekomendacji dla klientów,
  • Współpraca z zespołem odpowiadającym za obsługę klientów i partnerów.

Wymagamy:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość platform zakupowych takich jak adform / dv360,
  • Znajomość modeli optymalizacji w programmaticu oraz umiejętność ich wykorzystania w praktyce,
  • Znajomość MsOffice - zwłaszcza Excel,
  • Analityka,
  • Samodzielność, sumienność, aktywność.

Oferujemy:

  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego i doskonałą atmosferę pracy,
  • Dostęp do unikalnego know-how w dziedzinie marketingu internetowego,
  • Pracę w młodym, ale doświadczonym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport,
  • Wspólne śniadania, grille, wieczory gier planszowych, sporty drużynowe i wiele innych okazji do integracji,
  • Pyszną kawę, zawsze świeże owoce i sok jabłkowy,
  • Pracę z międzynarodowymi klientami,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Biuro w samym centrum Warszawy,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • Szkolenia,
  • Praca w piątki do godziny 16,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę, jakiej trudno szukać gdzie indziej.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, jesteś osobą niebojącą się nowych wyzwań i chcesz się stale rozwijać - zaaplikuj! Chętnie poznamy Cię lepiej na spotkaniu online :)

Umiejętności:

Office365 Adform DV360 AnalityczneMyślenie Samodzielność Dokładność Proaktywność

Szczegóły

Kategoria
Other
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy
Rodzaj umowy
B2B / Umowa o pracę
Doświadczenie
1 - 5  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
5 000 PLN