React Developer

NBC sp. z o.o.

8 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

  • wytwarzanie oprogramowania aplikacji front-end (rozwiązania webowe),
  • dbanie o jakość pisanego kodu,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca w zespole scrumowym.
Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze front-endu,
  • znasz React,
  • znasz API (RESTfull, GraphQL),
  • znasz TDD oraz CI.
Co możesz zyskać?

  • Karta MultiSport - żeby zawsze być w formie.
  • Opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
  • Dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse).
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz.
  • Program poleceń.
  • Program przygotowujący do wystąpień
  • publicznych (na meetup’ach i konferencjach).
  • Imprezy integracyjne i charytatywne.

Umiejętności:

JavaScript API react React TDD CI

Szczegóły

Kategoria
JavaScript
Lokalizacja
Poland, Kraków
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
3 - 10  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
16 000 PLN