Senior Angular Developer

Woodpecker.co

6 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Do naszego zespołu front-endowego szukamy doświadczonej i proaktywnej osoby, która przeprowadzi nas przez proces kluczowej zmiany technologicznej. Twoim celem będzie sprawne i efektywne wdrożenie Angulara do naszej firmy - od zaproponowania koncepcji zmian, przez zapewnianie wsparcia dla zespołu w realizacji, aż do pełnego wdrożenia.

Ważne jest dla nas zachowanie równowagi pomiędzy pisaniem nowych feature’ów w Angularze i sukcesywną aktualizacją istniejących funkcjonalności. Z uwagi na nasz model biznesowy, stałe dostarczanie wartości dla klienta przez cykliczne wydawanie nowych funkcji w aplikacji jest dla nas niezbędne.

Tymczasowo pracujemy zdalnie, jednak przewidujemy powrót biura kiedy będzie to możliwe, więc oczekujemy gotowości do pracy stacjonarnej we Wrocławiu w ciągu kilku miesięcy (dofinansowujemy relokację).

Oferujemy

  • Dofinansowanie relokacji
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Siłownia
  • Konferencje
  • Startupowa atmosfera

Umiejętności:

HTML angular CSS Angular

Szczegóły

Kategoria
Other Development
Lokalizacja
Poland, Wrocław
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
4 - 14  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
18 000 PLN