Test Automation Engineer

Ista Shared Service Polska Sp. z o.o

7 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

ZADANIA:

  • Wdrażanie automatycznych testów oprogramowania dla najważniejszej aplikacji w międzynarodowej Grupie ista
  • Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych
  • Praca z dokumentacją testową
  • Optymalizacja testów
  • Aktywne uczestniczenie w procesie rozwoju i modyfikacji aplikacji

OCZEKUJEMY:

  • Min. 4 lata doświadczenia w zakresie projektowania oraz automatyzacji testów
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji napisanych w JAVA
  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (również certyfikowane)
  • Dostęp do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy językowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic - fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Umiejętności:

java Java AutomatedTesting Niemiecki

Szczegóły

Kategoria
Automated Testing
Lokalizacja
Poland, Gliwice
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Doświadczenie
4 - 12  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
8 500 PLN