VR Developer

6 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Obecnie poszukujemy VR Developerów, którzy wesprą naszego klienta w rozwoju platformy umożliwiającej szkolenia na specjalistyczne stanowiska techniczne z wykorzystaniem technologii VR i AR. Będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie aplikacji wspomagających przyszłych specjalistów i rzemieślników w nauce obsługi maszyn i narzędzi. Twoim głównym celem będzie rozwój aplikacji VR Unity i HTC Vive.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji / gier VR z UE4 i HTC Vive;
  • Znajomość git i git flow;
  • Doświadczenie w pracy ze Scrumem;
  • Bardzo dobra znajomość C ++ / C # (ponad 4 lata) oraz ogólne umiejętności w zakresie inżynierii oprogramowania;
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie B2 lub wyższym;
Mile widziane:
  • Doświadczenie z Unity, innymi systemami VR;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na iOS i Android z UE4;
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 70 - 120 zł/h netto+VAT;
  • Możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie);
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Benefity: karta Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne;

Umiejętności:

C++ C# GIT Git Scrum GitFlow git VR UE4 SCRUM HTCVive

Szczegóły

Kategoria
Other Development
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy / Praca zdalna
Rodzaj umowy
B2B
Doświadczenie
4 - 15  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
19 200 PLN