Webdesigner - Programista Frontend

Instytut Badań Edukacyjnych

6 miesięcy temu

Opis stanowiska pracy:

Zatrudniona osoba będzie współtworzyła i realizowała oprogramowanie oraz projektowała i implementowała nowe narzędzia i aplikacje w projekcie.

Główne obowiązki:

  • współtworzenie oraz realizacja oprogramowania, w szczególności w zakresie projektowania wyglądu planowanych narzędzi i aplikacji,
  • projektowanie i wdrażanie nowych narzędzi oraz funkcjonalności,
  • przygotowywanie dokumentacji i uczestniczenie w postępowaniach dotyczących usług zewnętrznych w projekcie,
  • współpraca przy usługach informatycznych zaplanowanych w ramach projektu,
  • współpraca z innymi zadaniami projektu oraz z zespołami projektów ZSK w celu realizacji działań przewidzianych w Zadaniu 5.

Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać:

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • znajomość Python, Django, Flask, JavaScript, jQuery, Ajax, CSS3 oraz HTML5,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność i terminowość,
  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego.
Mile widziana będzie również znajomość React/Angular/Vue, PHP, SQL oraz Linux, Git, Docker, Elasticsearch

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.edu.pl.

Oferujemy:

  • pakiet benefitów, tj. karta OK System, ZFŚS,
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej medycyny pracy,
  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń,
  • unikatową możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych,
  • wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.
Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu możliwe od zaraz,
  • wynagrodzenie podstawowe: 9 580 zł brutto,
  • umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas realizacji projektu do 31.03.2023 r.,
  • podstawowy system czasu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w terminie do 08.02.2021 r.

Umiejętności:

JavaScript PHP Python SQL Docker Linux html5 GIT CSS3 jQuery django Git Django Flask HTML5 Ajax Vue Elasticsearch CommunicationSkills ElasticSearch git

Szczegóły

Kategoria
Other
Lokalizacja
Poland, Warszawa
Rodzaj pracy
Praca w siedzibie firmy
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Doświadczenie
3 - 15  Lata
Angielski
Średniozaawansowany B1-B2
Wynagrodzenie netto
9 000 PLN