Frontend / vue.js developer

Panowie Programiści

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Jesteśmy studiem programistycznym, którego serce bije w zupełnie innym rytmie niż u zwykłych software house’ów. Uważamy, że w programowaniu najważniejsza jest kreatywność a w kreatywności - programowanie. Lubimy eksperymentować z kodem i z ekscytacją wkraczamy w nieznane. Do zespołu szukamy osoby, która podziela nasz entuzjazm i pionierskiego ducha. Tworzymy przestrzeń sprzyjającą bujaniu w chmurach technologii i proponowaniu niesztampowych rozwiązań. Jeśli chcesz urzeczywistniać je z nami w towarzystwie Pythona/Django/JSa, serdecznie zapraszamy!

Czego oczekujemy:

  1. doskonała znajomość standardów HTML5 i CSS
  2. bardzo dobra znajomość JavaScript (ES5/ES6)
  3. co najmniej podstawowa znajomość Vue.js
  4. minimum rocznego doświadczenia
  5. staranność w pisaniu kodu, który działa poprawnie pod różnymi przeglądarkami
  6. znajomość j. angielskiego (głównie w celu czytania dokumentacji)
  7. doświadczenie w realizowaniu projektów komercyjnych oraz umiejętność efektywnego radzenia sobie z presją czasu
  8. nastawienie na rozwój
  9. sumienność i głęboka odpowiedzialność za powierzone zadania

Dobrze jeśli

  1. interesujesz się trendami w webdesignie, UX
  2. od monotonii i korpo-projektów wolisz pracę nad innowacyjnymi realizacjami dla branży kreatywnej i kulturalnej

Co oferujemy:

  1. możliwość elastycznego czasu pracy lub pracy zdalnej
  2. pozytywnie nakręcony i ambitny zespół
  3. realny wpływ na rozwój projektów i codzienne wyzwania
  4. uczestnictwo w devmeetingach - spotkaniach, na których dzielimy się doświadczeniami, wiedzą, nowinkami z różnych obszarów wokół web/design/mobile/AR/VR
  5. biuro w klimatycznej kamienicy w centrum Warszawy, z widokiem na Pałac Kultury (5 min. od metra Centrum)

Навыки:

JavaScript html5 CSS vue.JS HTML5 Vue.js

Подробности

Направление
Other Development
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
1 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
11 000 PLN