Senior Java Developer

J-labs

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Rozwój mikroserwisowej platformy do zarządzania transakcjami.

Projekt dotyczy rozwijania systemu wysokiej dostępności w ramach globalnego działu bankowości inwestycyjnej - Markets & Securities Services IT.

Globalna wymiana walutowa (Global Foreign Exchange) jest jednym z kluczowych elementów działu, ponieważ business generuje miliony transakcji na różnych rynkach finansowych.

Zadaniem zespołu jest projektowanie i rozwój nowoczesnych systemów obejmujących wszystkie aspekty prowadzonych transakcji, m.in. handel na rynkach, narzędzia sprzedaży, obsługę transakcji czy tworzenie raportów finansowych.

Stack Technologiczny:

  • Java 8 i Java 11
  • Team City
  • JUnit
  • REST
  • Mikroserwisy
  • AWS
  • opcjonalnie JavaScript, React

Wymagania:

  • Min.4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w języku Java,
  • Znajomość cloud (np: AWS)
  • Znajomość mikroserwisów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość technologii frontendowych

Навыки:

REST AWS Java JUnit TeamCity

Подробности

Направление
Java
Расположение
Poland, Kraków
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
4 - 11  Годы
Уровень английского
Продвинутый C1-C2
Зарплата на руки
22 000 PLN