Programista Java

BMS sp. z o.o.

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, Spring, Hibernate
  • wykonywanie code review
  • analiza kodu źródłowego w języku Java
  • pisanie testów jednostkowych
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej umiejętności programowania w Javie
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • dobra znajomość Spring, Hibernate
  • minimum rocznego doświadczenia
  • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • znajomość innych języków z rodziny JVM
  • znajomość nowoczesnych praktyk tworzenia systemów (DDD, CQRS, Hexagonal architecture itp.)
  • znajomość Spring Cloud i doświadczenie przy tworzeniu mikroserwisów
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
  • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach

Oferujemy:

  • pracę w 100% zdalną w czasie pandemii
  • nieformalną atmosferę w pracy w profesjonalnym zespole
  • możliwość poznania nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • udział w konferencjach programistycznych oraz innych eventach branżowych
  • regularne warsztaty technologiczne organizowane przez pracowników
  • gwarancję rozwoju zawodowego dzięki ciągłemu strumieniowi nowych projektów
  • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów
  • elastyczne godziny pracy
  • lekcje języka angielskiego (zajęcia z native speakerem)
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

Навыки:

JavaScript Spring Hibernate Java

Подробности

Направление
Java
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
1 - 11  Годы
Уровень английского
Не владею
Зарплата на руки
16 000 PLN