Android / Kotlin Developer

DahliaMatic Sp. z o.o.

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Obecnie do Zespołu DahliaMatic poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: zdalnie
Projekt: branża paliwowa

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu na platformie Android
  • Minimum 1,5-roczne doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka Kotlin
  • Mile widziana znajomość języka Java
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (informatyka, robotyka i pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Udział w projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DahliaMatic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 2 zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Навыки:

Kotlin SDK Android

Подробности

Направление
Android
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
3 - 11  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
28 000 PLN