React.js Web Developer

Tripsomnia

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Miejsce pracy: remote / Polska

Zakres obowiązków:

  • główny projekt: rozwój wewnętrznego oprogramowania dla przedsiębiorców w kierunku zarządzania ofertami turystycznymi typu noclegi, wycieczki, atrakcje,
  • Single Page Application / SPA do zarządzania ofertami; ich cenami i dostępnością; zamówieniami; klientami, profilami płatności; z powiadomieniami, prywatnymi wiadomościami; integracjami,
  • bieżąca współpraca z CEO i Project Managerem,
  • współpraca z innymi programistami front-end i back-end,
  • rozwój platformy rezerwacyjnej, travel marketplace.

Oferujemy:

  • stabilny rozwój produktu firmy, a nie dostarczanie jednorazowych projektów dla firm zewnętrznych,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wzrost wraz ze wzrostem efektywności),
  • dodatkowe udziały w spółce,
  • rozwój w przyszłym polskim jednorożcu,
  • współpraca w mega fajnej atmosferze i zmotywowanym zespole.

Idealny kandydat:

  • weźmie pełną odpowiedzialność za swoją pracę,
  • będzie samodzielny, ale też nie zawaha się poprosić o pomoc,
  • potrafi pracować nad kilkoma rzeczami na raz,
  • jest mentorem dla mniej doświadczonych kolegów,
  • dąży do perfekcji, uczy się nowych rzeczy, lubi wyzwania.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako frontend developer. Bardzo dobra znajomość JavaScript i ReactJS,
  • gotowość do pracy z legacy code. Aplikacja już swoje lata ma, logika miejscami jest dosyć złożona i potrzeba czasu na jej zrozumienie. Kod wymaga trochę refactoru,
  • pomysłowość, wychodzenie z inicjatywą, proaktywność.

Dodatkowe plusy:

  • umiejętność pisania testów (unit, e2e),
  • znajomość zagadnień związanych z Server Side Rendering, SEO, PWA,
  • znajomość CI / CD,
  • doświadczenie w systemach rezerwacyjnych,
  • kandydaci z Warszawy i okolic.

Навыки:

JavaScript HTML CSS AWS UX React.js UI Redux CI AutomatedTesting

Подробности

Направление
JavaScript
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
3 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
19 000 PLN