Angular Developer

NBC sp. z o.o.

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

  • wytworzenie komponentów - biblioteki NPM,
  • wytworzenie funkcjonalności infrastrukturalnych systemu,
  • przygotowywanie raportów i dokumentacji technicznej,
  • współpraca z programistami i analitykami biznesowymi.
Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji SPA,
  • doświadczenie pracy z architekturą SOA,
  • dobra znajomość Git / GitLab,
  • dobra znajomość Angular 8/9,
  • dobra znajomość HTML5, CSS3.
Co możesz zyskać?

  • proces rekrutacji - 100% zdalnie,
  • karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,
  • opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
  • dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz,
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Навыки:

JavaScript html5 GIT CSS3 GitLab Git HTML5 Angular8/9 SOA SPA

Подробности

Направление
JavaScript
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
4 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
13 000 PLN