Fullstack Developer (PHP+JS)

TeamQuest

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej platformę, która umożliwia globalną komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy firmami logistycznymi. Firma oferuje automatyzację procesów logistycznych za pomocą wizualnego interfejsu Poszukujemy kandydata, w związku z szybkim rozwojem organizacji.

Obowiązki:

  • Praca nad rozwojem oprogramowania dedykowanego dla branży logistycznej
  • Rozwój produktu - platformy automatyzującej procesy logistyczne
  • Ulepszanie funkcjonalności platformy oraz wprowadzanie nowych funkcjonajności
  • Praca w metodyce Agile/Scrum

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość JavaScript lub Typescript

Mile widziane:

Znajomość:

  • PHP Symfony
  • Angular
  • Ionic
  • Usług AWS

Oferujemy:

  • Praca w twórczym środowisku
  • Możliwość elastycznego planowania własnej pracy
  • Praca w 100% zdalna
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

Навыки:

JavaScript PHP angular Typescript AWS TypeScript Angular Ionic

Подробности

Направление
Full Stack
Расположение
Poland, Szczecin
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
3 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
14 000 PLN