Описание вакансии:

Twoim głównym zadaniem będzie rozwój wewnętrznych systemów informatycznych w obszarach e-commerce, CMS, CRM i WMS oraz rozwój i utrzymanie komunikacji z systemami zewnętrznymi.

Czym będziesz zajmować się na co dzień?

  • Koordynacją prac nad tworzeniem oprogramowania na potrzeby wewnętrzne Onex Group;
  • Maksymalizacja wartości produktu dla jego użytkowników końcowych
  • Dbaniem o klarowną wizję dla produktu, planowaniem jego rozwoju;
  • Analizą wymagań funkcjonalnych przy współpracy z użytkownikami oraz zarządzaniem listą wymagań produktu;
  • Dbaniem o zwięzłą i czytelną dokumentację projektu;
  • Przygotowaniem i koordynacją testów;
  • Ścisłą współpracą z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi Onex Group – agencjami multimedialnymi, działem handlowym, działem marketingu i HR
  • Szkoleniami w zakresie obsługi programu i wsparciem użytkowników systemu w codziennej pracy;
  • Usuwaniem przeszkód na drodze do realizacji wyznaczonych celów.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Masz umiejętności analityczne oraz umiejętność przekładania potrzeb biznesowych na język technologii
  • Dysponujesz wiedzą z zakresu analizy infrastruktury i usług informatycznych
  • Posiadasz wiedzę o procesach biznesowych, projektowaniu i dokumentacji architektury systemów praz projektowaniu interface'u użytkownika
  • Potrafisz testować nowe aplikacje i rozwiązania na podstawie kryteriów akceptacyjnych
  • Posiadasz praktyczną znajomość metodyki SCRUM
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Навыки:

SQL UML UX Scrum JIRA

Подробности

Направление
Other
Расположение
Poland, Częstochowa
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
1 - 11  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
14 000 PLN